Важливо

У Кіровограді визначилася зі складом виборчих комісій (СПИСОК)

Розглянувши подання місцевих організацій політичних партій про утворення депутатських фракцій, яких оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України восьмого скликання: партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», політичної партії «Всеукраїнське об`єднання «Батьківшина», Політичної партії «Народний фронт», Політичної партії «Опозиційний блок», Радикальної Партії Олега Ляшка та зареєстрованих у встановленому законом порядку місцевих організацій політичних партій, керуючись статтею 22 Закону України «Про місцеві вибори», Кіровоградська міська виборча комісія визначлася зі складом виборчих комісій у Кіровограді – повідомляє сайт Кіровоградської міської ради.

Ленінська районна у місті Кіровограді виборча комісія

Прізвище, ім’я по батькові Назва організації Посада
1. Дементов Євгеній Васильович ПартіяБЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКАСОЛІДАРНІСТЬ голова

комісії

2. Фірульов Юрій Гаврилович Політична партіяНАРОДНИЙ ФРОНТ заступник

голови комісії

3. Сліпченко Ніна Василівна Політична партіяОпозиційний блок секретар

комісії

4. Ткаченко Микола Іванович Радикальна Партія Олега Ляшка член комісії
5. Пухир Валерій Леонідович Радикальна Партія Олега Ляшка член комісії
6. Кадочніков Юрій Ананійович ПартіяБЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКАСОЛІДАРНІСТЬ член комісії
7. Борисенко Тамара Володимирівна Політична партіяОпозиційний блок член комісії
8. Гандрабурова Вікторія Володимирівна Політична партіяНАРОДНИЙ ФРОНТ член комісії
9. Гельбак Анжела Миколаївна Всеукраїнське обєднанняБатьківщина член комісії
10. Брусс Антоніна Іванівна Всеукраїнське обєднанняБатьківщина член комісії
11. Михайлишина Мирослава Петрівна Політична партіяГромадський рухНародний контроль член комісії
12. Заботкін Валерій Миколайович ПартіяВідродження член комісії
13. Короленко Тетяна Олександрівна Політична партіяРідне місто член комісії
14. Кравчук Тетяна Юріївна Політична партіяУкраїнське обєднення патріотівУКРОП член комісії
15. Мацола Світлана Михайлівна Всеукраїнське обєднанняБатьківщина член комісії
16. Тадеуш Анна Миколаївна Єдиний Центр член комісії
17. Терзіашвілі Алла Павлівна Партія Пенсіонерів України член комісії
18. Бурмака Сергій Анатолійович Політична партіяНаш край член комісії

Кіровська районна у місті Кіровограді виборча комісія

Прізвище, ім’я по батькові Назва організації Посада
1. Яриш Любов Василівна Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ” голова

комісії

2. Хмура Олександр Павлович Партія “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” заступник

голови комісії

3. Юдіна Алла Василівна Радикальна Партія Олега Ляшка секретар

комісії

4. Тимошенко Наталія Павлівна Партія “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” член

комісії

5. Десяткін Олег Юрійович Політична партія “Опозиційний блок” член

комісії

6. Майстренко Ганна Іванівна Політична партія “Опозиційний блок” член

комісії

7. Ковальов Микола Миколайович Радикальна Партія Олега Ляшка член

комісії

8. Магда Любов Петрівна Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ” член

комісії

9. Гребенчук Олеся Миколаївна Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” член

комісії

10. Холоденко Роман Володимирович Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” член

комісії

11. Горобцова Ганна Василівна Політична партія “Українське об’єднення патріотів -УКРОП” член

комісії

12. Желамська Неля Володимирівна Політична партія “Наш край” член

комісії

13. Касьян Сергій Миколайович Політична партія “Опозиційний блок” член

комісії

14. Лєсніков Ігор Іванович Політичне об’єднення “Єдина Родина” член

комісії

15. Никифорук Юрій Ярославович Політична партія “Україна майбутнього” член

комісії

16. Садовенко Тетяна Василівна Політична партія “Наша Україна” член

комісії

17. Соколовська Євгенія Володимирівна Всеукраїнська партія Трудящих член

комісії

18. Телюта Руслан Васильович Партія “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” член

комісії

Новенська селищна у місті Кіровограді виборча комісія

Прізвище, ім’я по батькові Назва організації Примітка
1. Рябова Валентина Іванівна Партія “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” голова
2. Домаскін Петро Олександрович Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” заступник
3. Тимофієва Алла Леонідівна Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ” секретар
4. Зайченко Наталія Василівна Партія “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” член комісії
5. Андрійченко Людмила Олександрівна Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ” член комісії
6. Лісачов Володимир Іванович Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” член комісії
7. Прадунець Ірина Федорівна Політична партія “Опозиційний блок” член комісії
8. Меднікова Алла Валеріївна Політична партія “Опозиційний блок” член комісії
9. Бершадська Мирослава Іонівна Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” член комісії
10. Єфіменко Людмила Миколаївна Ліберальна Партія України член комісії
11. Льон Світлана Леонідівна Всеукраїнське об’єднання “Свобода” член комісії
12. Мишакіна Надія Леонідівна Політична партія “Опозиційний блок” член комісії
13. Рябова Наталія Євгеніївна Єдиний Центр член комісії
14. Соколовська Клавдія Михайлівна Партія Пенсіонерів України член комісії
15. Тимошенко Алла Іванівна Партія “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” член комісії
16. Ткаченко Ольга Михайлівна Політичне об’єднення “Єдина Родина” член комісії
17. Треліс Владислав Володимирович Політична партія “Наша Україна” член комісії
18. Удодік Ганна Вікторівна Політична партія “Українське об’єднення патріотів -УКРОП” член комісії

Comments:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*