Важливо

Кропивницький долучився до міжнародної акції «Ніч музеїв»

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Кропивницький долучився до Міжнародної акції «Ніч музеїв», яка також була приурочена до Міжнародного дня музеїв.

Про це повідомляє прес-служба КМР.

Протягом всього дня 13 травня для усіх охочих були відкриті двері музеїв музичної культури ім. Кароля Шимановського, Генріха Нейгауза та Юлія Мейтуса. У приміщенні та на подвір’ї музичної школи №1 проводилися екскурсії, а у музеях композитора Кароля Шимановського та піаніста Генріха Нейгауза відбулося відкриття виставки «Сторінки музичної культури нашого краю» (з архівів Г.Рубіної, К.Шутенка та Н.Гриденко).

Вихованці гуртів «Дике поле», «Млиночок» та фольклорного ансамблю музичного училища утворили фольклорне коло, а учні Польської суботньої школи виконали музично-літературну композицію «Польський травень».

І вже увечері відбувся традиційний концерт за участю викладачів та учнів музичної школи №1 ім. Г. Нейгауза, студентів-солістів та камерного оркестру музичного училища під керівництвом Наталії Хилобокової.

Також у рамках проведення заходу відбувся творчий звіт оркестру народних інструментів «Верея» та солістів оркестру.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*