Світловодець Борис Швець — бронзовий призер міжнародної регати Kieler Woche

Світловодець Борис Швець у складі українського екіпажу, в команді з Павлом Мацуєвимзавоював бронзову нагороду у вітрильних перегонах на Кільській регаті.

Про це повідомляє Інтернет-видання “Світловодськ”.

Свою історію Кільська регата веде з 23 липня 1882 року, коли 20 військових і комерційних яхт вийшли у кругосвітнє плавання. Сьогодні цей масштабний захід включає в себе і традиційний музичний фестиваль, і парад старовинних суден, і театрально-хореографічні дійства, але центральною подією Кільського тижня звісно, є вітрильна регата, яку нині іменують “матір’ю всіх регат”.

Годі й говорити, наскільки престижними є ці змагання для спортсменів! У цьогорічній вітрильній регаті Kieler Woche, яка проходила з 18 по 26 червня, взяв участь і наш земляк, Борис Швець. У складі українського екіпажу, в команді з Павлом Мацуєвим, наш земляк завоював бронзову нагороду у вітрильних перегонах у класі “470”. Ми щиро вітаємо переможців і пишаємося нашими земляками.

Кільський тиждень (Kieler Woche) — найважливіша подія у світі вітрильного спорту, яка вже понад 130 років проводиться останньої неділі червня в Німецькому місті Кіль. Традиційно участь у ньому беруть близько 4 тисяч яхтсменів з більше ніж 50 країн світу, а подивитися на це видовищне дійство щороку приїздить близько мільйона туристів з усього світу.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар