Важливо

Бібліотека ім.Шевченка запрошує дітей на читання, вистави і майстер-класи (АНОНС)

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка запрошує на масові заходи, які відбудуться з 22 по 28 лютого 2016 року.

23 лютого о 10 годині 30 хвилин фахівці відділу дитячого та сімейного читання запрошують найменших читачів на лялькову виставу «Кошеня» з циклу заходів міні-проекту для молодших школярів «Веселі пригоди звіряток-маляток у бібліотеці».

23 лютого о 13 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться засідання творчої майстерні «Талановиті пальчики» майстер-клас «Подарункові коробочки».

23 лютого о 14.30 у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам буде проводитись інтелектуальний марафон «Мова рідна на рідній землі», приурочений до Міжнародного Дня  рідної мови.

24 лютого о 14.30 запрошуємо у відділ підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам відвідати поетичну вітальню «Ти себе Українкою звала», присвячену 145-річниці з дня народження Лесі Українки. Учасники заходу познайомляться з життєвим та творчим шляхом талановитої письменниці, сильної духом жінки, а також з літературою, представленою на книжковій виставці «Хотіла б я піснею стати…».

24 лютого о 10 годині 30 хвилин у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться інтерактивне голосне читання  казки «Король – чарівник» з циклу заходів міні-проекту для дошкільнят «В гостях у казки».

24 лютого о 13 годині 30 хвилин у відділі дитячого та сімейного читання буде проведено ігрову програму «Етикет – традиції  з усього світу» з циклу заходів «Гарні манери для малюків». На Вас чекають: цікаві вікторини, захоплюючі ігри та виставка літератури «Гарні манери для малюків».

В бібліотеці щодня працює сучасна Інтернет-зала з безкоштовним Інтернетом та зоною Wi-Fi.

У відділі дитячого та сімейного читання працює «Бібліотечний клуб читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці» за сприяння програми «Активні громадяни», що її впроваджує Британська Рада в Україні. Діти та їхні батьки  дуже гарно проводять свій вільний час: грають в розвиваючі ігри, читають книги та журнали. Працівники бібліотеки запрошують всіх бажаючих відвідати відділ кожної неділі з 10 до 15 години. Гарний настрій, живе спілкування, порозуміння та єднання вашої родини гарантовано.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар