Важливо

Дитяча бібліотека пропонує кіровоградцям змістовне дозвілля (АНОНС)

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка запрошує на масові заходи, які відбудуться з 8 по 14 лютого 2016 року.

9 та 10 лютого о 13.30 фахівці відділу дитячого та сімейного читання запрошують всіх бажаючих взяти участь у віртуальному уроці «Веселі уроки з прав дитини» та презентації книги «Правобукварик: вчись граючись».

11 лютого о 14.30 у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів до Дня Святого Валентина відбудеться літературно-музичне конфетті «Серця відкрийте для любові».

11 лютого о 15.00 у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам буде проводитись майстер-клас «Валентинка своїми руками».

14 лютого о 13 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться недільний атракціон розваг: «Sanday of Smile».

В бібліотеці щодня працює сучасна Інтернет-зала з безкоштовним Інтернетом та зоною Wi-Fi.

У відділі дитячого та сімейного читання працює «Бібліотечний клуб читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці» за сприяння програми «Активні громадяни», що її впроваджує Британська Рада в Україні. Діти та їхні батьки  дуже гарно проводять свій вільний час: грають в розвиваючі ігри, читають книги та журнали. Працівники бібліотеки запрошують всіх бажаючих відвідати відділ кожної неділі з 10 до 15 години. Гарний настрій, живе спілкування, порозуміння та єднання вашої родини гарантовано.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар