Важливо

Як кіровоградські дошкільнята до музею ходили

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Днями наукові співробітники Кіровоградського обласного художнього музею  провели низку цікавих заходів для маленьких вихованців дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 31 «Берізка» м. Кіровоград.

Спершу музейники презентували в стінах закладу для малечі пересувну виставку «Митці для дітей», відбувся показ ілюстрацій відомої художниці члена Національної спілки художників України та Національної спілки майстрів народного мистецтва Ольги Коломієць. Дітлахи із захопленням та цікавістю слухали вірші із дитячих збірок та переглядали репродукції  –  ілюстрації до цих віршів, виконані художницею.

Наприкінці зустрічі діти взяли участь у  майстер-класі з виготовлення виробів із солоного тіста «Калинка». Вихованці садочку із задоволенням набували нових умінь, грали у віршовані ігри та слухали  цікаві розповіді.

Проведені заходи викликали неабияку зацікавленість, як серед вихователів садка, так і серед діточок. Тож наступного дня, 4 листопада, дошкільний «десант» вихованців садочка завітав художнього музею на тематичну програму «В гостях у музею».

 У рамках програми, вихованці дитсадка із захопленням та цікавістю навчалися виготовляти фігурки янголів з тканини, слухали розповіді про твори мистецтва, відвідали тематичну екскурсію.

Співробітники обласного художнього музею запрошують усіх бажаючих взяти участь у тематичних програмах із використанням інтерактивних форм роботи та проведені майстер-класів.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*