Важливо

Представники яких партій очолюють ДВК на виборах в ОТГ Кіровоградщини

© 5 канал

На Кіровоградщині у чотирьох ОТГ уже сформували дільничні виборчі комісії з виборів депутатів міських, сільських рад ОТГ та голів. Найбільше голів дільничних виборчих комісій представляють політичні сили «БПП «Солідарність» та Радикальну партію Олега Ляшка – по 5 кандидатур. Від ВО «Батьківщина» очолюють комісії 4 людини, від кандидатів у депутати та на сільського, селищного голову – 3, від «Опозиційного блоку» – 2, головою районної виборчою комісією призначений один голова комісії.

Про це Першій електронній газеті повідомила представники Громадянської мережі ОПОРА.

Заступники та секретарі виборчих дільниць представляють різні політичні сили: ВО «Батьківщина», «БПП «Солідарність», «Народний фронт», Громадянська позиція, «Об’єднання «Самопоміч», Радикальна партія Олега Ляшка, «Опозиційний блок», Аграрна партія.

Читайте також: На Кіровоградщині помер кандидат у депутати

У Мар’янівській ОТГ Маловисківського району всі три дільниці очолюють представники партії «БПП «Солідарність». В інших ОТГ різні політичні сили займають керівні посади на виборчих дільницях.

Нагадаємо, Громадянська мережа ОПОРА не проводить класичне довготермінове та короткотермінове спостереження за призначеними на 23 грудня першими місцевими та додатковими виборами в об’єднаних територіальних громадах на місцях. Втім місцеві вибори є важливими та оціночними в частині належної діяльності вищого органу адміністрування виборчого процесу.

Зазначимо, на Кіровоградщині газети публікують матеріали з ознаками “чорного піару”.

Читайте також: На вибори у чотирьох ОТГ Кіровоградщини зареєструвалися 306 кандидатів

Поширити:

Залишити коментар:

коментар