Важливо

Які політичні партії представлені у ДВК на виборах в ОТГ Кіровоградщини

© boyarka-inform.com

На Кіровоградщині у чотирьох ОТГ, де призначені перші вибори на 23 грудня, уже сформували дільничні виборчі комісії з виборів депутатів міських, сільських рад ОТГ та голів. Представники Громадянської мережі ОПОРА проаналізували, до яких політичних сил належать члени виборчих комісій.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Найбільше членів виборчих комісій представляють інтереси кандадатів у депутати та сільські і селищні голови – 96, на другому місці за поданням голови районної виборчої комісії – 28, 27 – за поданням Радикальної партії Олега Ляшка, по 20 членів комісії від політичних партій «БПП «Солідарність» та ВО «Батьківщина», 18 членів від «Народного фронту». Інтереси політичної сили «Опозиційний блок» у виборчих комісіях представляють 15 членів, 12 та 11 членів у Громадянської позиції та Аргарної партії відповідно. Найменше представників «Об’єднання «Самопоміч» – два члена комісії.

“У Добровеличківському районі проводитимуть вибори у двох об’єднаних територіальних громадах. Нині вже сформовано по сім дільничних виборчих комісій у Добровеличківській ОТГ та у Піщанобрідській ОТГ”, – зазначила голова Добровеличківської районної виборчої комісії Катерина Гольцер.

Читайте також: На вибори у чотирьох ОТГ Кіровоградщини зареєструвалися 306 кандидатів

У Попельнастівській ОТГ Олександрійського району та Мар’янівській ОТГ Маловисківського району сформували по три дільниці.

Найменш активно подавали кандидатури від партій у Мар’янівській ОТГ, на одній виборчій дільниці аж 6 кандидатур за поданням голови районної виборчої комісії, що свідчить про малу активність політичних сил.

У Попельнастівській ОТГ більшість членів виборчих дільниць представляють кандидатів у депутати та на сільського голову і немає жодного подання від голови районної виборчої комісії.

Нагадаємо, Громадянська мережа ОПОРА не проводить класичне довготермінове та короткотермінове спостереження за призначеними на 23 грудня першими місцевими та додатковими виборами в об’єднаних територіальних громадах на місцях. Втім місцеві вибори є важливими та оціночними в частині належної діяльності вищого органу адміністрування виборчого процесу.

Читайте також: На Кіровоградщині газети публікують матеріали з ознаками “чорного піару”

Поширити:

Залишити коментар:

коментар