Важливо

У Кропивницькому презентують пам’ятку про права, обов’язки та соціальні гарантії учасників АТО

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

10 листопада 2016 року о 12 годині в прес-клубі м. Кропивницького (вул. Соборна, 1А, ТЦ «Копілка», ІІ поверх) відбудеться презентація «Пам’ятки учасникам АТО», яка є  інформаційним посібником про права, обов’язки та соціальні гарантії учасників АТО.  

Пам’ятка учасника АТО була розроблена юристами-волонтерами ВПГО «Юридична Сотня», затверджена та перевірена фахівцями з Міністерства оборони України, Міністерства соціальної політики України, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО та Генерального Штабу Збройних Сил України.

pamiatka-ato-picМатеріал викладений у легкодоступній графічній формі на 168 сторінок. Покрокові інструкції допомагають і ветеранам, і військовослужбовцям, і членам їх родин не лише дізнатися про власні права, але й добитися їх реалізації та захисту. «Така книжечка має бути в кишені кожного учасника АТО», – зазначає Леся Василенко, голова ГО «Юридична Сотня».

В рамках презентації Пам’ятки хочемо звернути увагу на загальний рівень поінформованості ветеранів та військовослужбовців про їх права та доступ до якісної правової допомоги.

Учасники прес-брифінгу:

Антон Красов, правозахисник, юрист ВПГО “Юридична Сотня”;

Світлана Марченко, представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Кіровоградській області.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар