Важливо

«Піккардійська Терція» виступить на Кіровоградщині двічі

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
«Піккардійська Терція» вирушає у свій найбільший тур містами сходу та півдня України.  В рамках туру колектив виступить на Кіровоградщині двічі: 19 жовтня у обласній філармонії Кропивницького та 20 жовтня Палаці культури «Світлопольський» м. Олександрія.

У жовтні вокальна формація везе нову концертну програму «Лети…» у 17 міст: від Полтави – до Маріуполя.
17 міст, 17 концертів – за 17 днів!  До такого рекордного гастрольного графіка готується цими днями вокальна формація «Піккардійська Терція». Через два тижні знаменитий акапельний колектив вирушить у свій найбільший концертний тур містами сходу та півдня України – з програмою «Лети…».
Від 16 жовтня 2016 р. – і до 1 листопада 2016 р. концерти «піккардійців» відбудуться у Полтаві, Сумах, Кременчуку, Кропивницькому, Олександрії, Кривому Розі, Нікополі, Кам’янському (колишній Дніпродзержинськ), Дніпрі, Запоріжжі, Мелітополі, Херсоні, Миколаєві, Бердянську, Сєвєродонецьку, Краматорську і Маріуполі. Це будуть уже четверті гастролі «Терції» містами сходу та півдня України за останні два роки. Організатор туру – компанія «Квартал-Концерт».

Проморолик туру «Лети…»:

“Веземо багато нових пісень, – розповідає художній керівник «Піккардійської Терції» Володимир Якимець. – Це буде абсолютно нова програма «Лети…», яку ще мало де чули і яку тільки зараз починаємо презентувати на концертах. Саме ця програма невдовзі стане основою нового альбому, який вийде напередодні 25-річчя «Терції».

Поважний ювілей – 25 років – «Піккардійська Терція» відзначатиме восени 2017-го року. До круглої дати чоловічий секстет почав підготовку уже зараз, відсвяткувавши 24 вересня 2016 р. 24-річчя. До речі, до цього дня народження «піккардійці» отримали оригінальний відеоподарунок від друзів та зіркових колег по сцені:

Сама ж «Піккардійська Терція» з нагоди початку підготовки до свого 25-річчя зробила сюрприз для прихильників – колектив почав викладати на власному YouTube-каналі раритетні відео: (перша частина концерту «Терції» «Сад ангельських пісень», який відбувся у Львівській опері 1997-го року).

Графік концертів туру «Піккардійської Терції» з програмою «Лети…»:
16 жовтня – Полтава (Палац дозвілля «Листопад»).                  
17 жовтня – Суми (Театр ім. М. Щепкіна).
18 жовтня – Кременчук (Міський будинок культури).
19 жовтня – Кропивницький (колишній Кіровоград; Філармонія).                  
20 жовтня – Олександрія (Палац культури «Світлопольський»).
21 жовтня – Кривий Ріг (Театр ім. Т. Шевченка).
22 жовтня – Нікополь (КСК заводу феросплавів).
23 жовтня – Кам’янське (колишній Дніпродзержинськ; Театр ім. Лесі Українки).
24 жовтня – Дніпро (Театр ім. М. Горького).
25 жовтня – Запоріжжя (Концертний зал ім. М. Глінки).
26 жовтня – Мелітополь (Палац культури ім. Т. Шевченка).
27 жовтня – Херсон (Концертний зал «Ювілейний»).                 
28 жовтня – Миколаїв (Обласний палац культури).
29 жовтня – Бердянськ (Міський палац культури ім. Т. Шевченка).
30 жовтня – Сєвєродонецьк (Палац культури «Хіміків»).
31 жовтня – Краматорськ (Міський палац культури).
1 листопада – Маріуполь (Палац культури «Металургів»).
 
Довідка. «Піккардійська Терція» – унікальний колектив для української музичної культури. За 24 роки стрімкої пісенної кар’єри цей чоловічий гурт по праву завоював звання «музичної легенди України», а його учасники стали визнаними «метрами акапельного співу». Від 1992-го, року свого заснування, «Терція» випустила чотирнадцять різножанрових альбомів та збірок. А зараз «піккардійці» (склад формації: Володимир Якимець, Ярослав Нудик, Богдан Богач, Андрій Капраль, Андрій Шавала та Роман Турянин) працюють над новим, п’ятнадцятим за ліком, студійним альбомом.
У репертуарі «Піккардійської Терції» – понад 300 пісень у найрізноманітніших музичних стилях: поп, рок, класика, фольк, джаз, кантрі, духовна музика, рок-н-рол, блюз… На 95 відсотків це – україномовний репертуар. Хоча загалом у пісенному активі секстету є пісні 12-ма (!) мовами. Не менше вражає й географія виступів формації: Польща, Німеччина, Іспанія, Італія, Франція, Канада, США, Бельгія, Швейцарія і навіть Сингапур. У 2008-му році вокальна формація удостоїлася найпрестижнішої культурно-мистецької нагороди – Національної премії України ім. Т. Шевченка.
«Піккардійська Терція» багато гастролює – як Україною, так і країнами світу. Тільки за 2015-ий рік львівський акапельний чоловічий гурт встиг втретє за рік (2014-2015 рр.) побувати із концертним туром у містах сходу та півдня України, а також багато концертував Західною, Центральною і Північною Україною. Оксамитове багатоголосся «піккардійців» звучало у 2015-му і за кордоном, зокрема в Канаді, у Польщі та Чехії. У 2016-му також відбулися гастролі «Терцїї» поза межами України: у Великій Британії, Польщі…
Поширити:

Залишити коментар:

коментар