Важливо

Волонтер із Компаніївки потрапив до харківської лікарні і потребує допомоги

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У Харкові в лікарні, у важкому стані, перебуває волонтер з Компаніївки Костянтин Макарчук. У нього тяжке запалення легенів.

Костянтину Макарчуку 60 років, він майже рік перебуває в зоні АТО. Оскільки за віком його не брали до війська, волонтер самостійно добровільно вирушив у зону АТО, і весь цей час ремонтував військову техніку у одному з підрозділів. Там Костянтин отримав запалення легенів, яке переносив на ногах, а коли йому стало геть зле, військові привезли його до шпиталю.

Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці керівник кіровоградського обласного Центру допомоги учасникам АТО Вадим Нікітін, кожного дня Костянтину на ліки потрібно 3 тис грн. У Харкові волонтером опікується його товариш Чікатило Дмитро В’ячеславович. Друзі та знайомі волонтера закликають всіх небайдужих не залишати його на одинці з бідою.

Бажаючі допомогти можуть звертатися до Чікатило Дмитра В’ячеславовича, тел. 050 59 58 901. Кошти можна жертвувати на його картку у ПриватБанку 4731217111203350.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар