Важливо

Епідеміологічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ у Кіровограді перевищено на 90%

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Від початку епідемологічного сезону, тобто з 1 жовтня 2015 року до сьогодні, у Кіровограді перехворіли на грип та ГРВІ понад 27 тис. містян. Це становить 11% від загальної кількості мешканців міста.

Про це сьогодні, 25 січня, повідомила начальник управління охорони здоров’я Кіровоградської міської ради Оксана Макарук.
“На сьогодні ситуація з вірусними захворюваннями у Кіровограді стабільно напружена і потребує посиленої уваги”, – зазначила Макарук. – “За звітний тиждень (18-24 січня) зареєстровано 3663 випадки захворювання на грип та ГРВІ. Тобто, відмічається перевищення епідеміологічного порогу на 90%. За цей період госпіталізовано 187 особи, з них 91- діти”.
Нагадаємо, від початку епідеміологічного сезону, від грипу в Україні за офіційними даними померло 72 людини, в Кіровоградській області – 1 особа.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*