Важливо

На Кіровоградщині відкриють парк розваг

© pixabay.com

Завдяки програмі мікрогрантів у центральному парку міста Благовіщенське відкриють «Дитячий розважальний центр». Бізнес-ідея належить 29-річному Івану Говоруну, який переїхав на Кіровоградщину з Дніпра разом зі своєю сім’єю.

Про це Першій електронній газеті повідомили в прес-службі обласного центру зайнятості.

«Я вважаю, що цей вид послуг буде затребуваним. Адже після одноманітних робочих буднів людям інколи хочеться провести час з дітьми та отримати, у цей нелегкий час, позитивні емоції. То чому ж не втілити ідею у життя та здійснити свою мрію? Прочитавши в одному з Інтернет-видань про урядову програму «єРобота», що дозволяє отримати мікрогрант для створення або розвитку власного бізнесу, вирішив не зволікати. Подарувати людям радість і отримати дохід – що може бути привабливішим?», – згадує Іван Говорун свої перші думки в ту хвилину.

Тож, порадившись з членами родини, взявся за втілення задуманого. Що перше зробив чоловік – самостійно провів опитування місцевих жителів та гостей міста, аби почути їхню думку про доцільність відкриття такого центру. Результат підтвердив очікування – майже всі опитані підтримали його пропозицію.

Для участі у державній програмі чоловік зареєструвався через Єдиний портал державних послуг Дія та склав свій бізнес-план. Під час презентації проєкту Іван повідомив, що планує створити такий центр, де діти різних вікових категорій разом зі своїми батьками можуть цікаво, весело та активно провести вільний час, вихідні та сімейні свята.

Він вважає, що основною перевагою його дитячого розважального центру буде різноманітність та кількість локацій, розваг (дискотека, аквагрим, фотозони, шоу мильних бульбашок). Також у закладі можуть працювати фахівці, які доглянуть за дітьми і організують розважальну програму. Особистим завданням пана Івана є забезпечення високих стандартів обслуговування своїх гостей, дарувати їм свято та посмішки за будь-яких умов.

Сьогодні він уже отримав від Державної служби зайнятості позитивне рішення, тож активно наближається до втілення сімейного бізнесу у реальність.

Маєте необхідність у консультації стосовно мікрогрантів? Телефонуйте за номером: (0522) 32-28-41 або задавайте питання у Telegram-каналі https://t.me/dcz_kir.

Нагадаємо, у Голованівську створили інсталяцію “Дощ Перемоги”.

Читайте також: В Олександрії висаджують 12 тисяч квітів (ФОТО)

Поширити:

Залишити коментар:

коментар