Важливо

Льотна академія продовжує набір на військову кафедру

Фото www.glau.kr.ua

Попри повномасштабне вторгнення, попри воєнний стан в Україні кафедра військової підготовки Льотної академії Національного авіаційного університету працює й оголошує новий набір на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією ЛА НАУ.
На весь термін навчання – два роки, здобувачі кафедри військової підготовки мають право на відстрочку від призову на строкову військову службу.

Наразі кафедра військової підготовки – єдина на Кіровоградщині у закладах вищої освіти. Навчатися тут можуть студенти чи студентки другого та старших курсів закладів вищої освіти (незалежно від форми навчання), а також особи, які вже здобули вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра.

Підготовка на військовій кафедрі триває чотири навчальні семестри (загалом 435 годин). По завершенні навчання усі випускники кафедри проходять 30-добові збори у військових частинах Повітряних сил Збройних сил України та складають випускні іспити.

Для студентів або студенток ЦНТУ заняття проводяться, щонайменше, двічі на тиждень. Окрім теоретичної підготовки також передбачені комплексні практичні зайняття загальновійськового блоку: як облаштовувати окоп, бліндаж, як правильно переносити поранених тощо. Влітку, між першим та другим роками навчання на військовій кафедрі, студентів викликають на тижневі «польові» збори, де також вчать поводитися зі зброєю.

Випускники кафедри військової підготовки КЛА НАУ отримують первинне офіцерське звання «Молодший лейтенант запасу», представники інших закладів освіти отримують військово-облікову спеціальність «Штабна авіаційна» (офіцер авіаційного штабу).

Докладніше на сайті ЦНТУ.
Поширити:

Залишити коментар:

коментар