Важливо

Іноземним студентам у Кропивницькому роз’яснили міграційні правила

© ДПСУ

У приміщенні міграційної служби у Кропивницькому відбувся день відкритих дверей для іноземців та осіб без громадянства. До участі запросили студентів, які прибули з інших держав здобувати освіту у вищих навчальних закладах області. Захід організували з метою запобігання поширенню такого явища, як нелегальна міграція.

Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі УДМС України в Кіровоградській області.

“Іноземці повинні поважати та дотримуватися міграційного законодавства у країні перебування, завчасно звертаючись до органів державної влади та подаючи документи або для продовження строку перебування, або для оформлення документів на проживання. Наприклад, для оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні необхідно звернутися до підрозділів Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області та подати необхідні документи не пізніше як за 15 робочих днів до закінчення строку дії попереднього документа або закінчення строку перебування на території України”, 0 зазначив головний спеціаліст сектору запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення УДМС Дмитро Житняк.

Для перебування на території держави іноземцеві потрібні підстави, визначені законодавством. В Україні вичерпний перелік таких підстав наведено у статті 4 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства».

За порушення міграційних правил іноземці несуть адміністративну відповідальність від сплати штрафу (нині мінімальний штраф становить 1700 грн) та примусового повернення на батьківщину до примусового видворення з України із забороною в’їзду на найближчі роки.

88bb34f861222ec04dc90155e8d56661.jpg

Поширити:

Залишити коментар:

коментар