Важливо

Рятувальники Кіровоградщини посіли друге місце на змаганнях з настільного тенісу у Кропивницькому

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

17 березня у Кропивницькому розпочалися змагання серед представників силових структур області в рамках «Динаміади-2017», у яких взяли участь 7 команд.

Честь пожежно-рятувальної служби на спортивному майданчику захищали рятувальники Управління ДСНС у Кіровоградській області: Лашкул Володимир (м. Бобринець), Алєйніков Антон (м. Кропивницький) та Бударін Дмитро (м. Олександрія).

У непростій боротьбі, яка розгорнулась між сильними суперниками, наші рятувальники посіли 2-ге загальнокомандне місце, поступившись десантникам.

Наступним етапом «Динаміади» заплановано проведення змагань з армреслінгу. Наразі наші спортсмени-рятувальники готуються до серйозних випробувань в рамках «Спартакіади ДСНС України 2017», яка відбудеться у м. Суми 21-23 березня.

Прес-служба У ДСНС в області
Поширити:

Залишити коментар:

коментар