Важливо

У Кропивницькому виконком на 2 місяці відтермінував збільшення оренди для рекламних агенцій

Ілюстрація

Виконавчий комітет міської ради Кропивницького відтермінував впровадження зміни вартості оренди місця, що перебуває у комунальній власності, для розташування рекламних засобів.

Про це повідомляє сайт міськради Кропивницького.

При цьому саме виконком виступив ініціатором наведення порядку в царині діяльності рекламних агенцій на території обласного центру.

Проект рішення, який передбачає підвищення у 2,5 рази ставок оренди вніс на розгляд виконкому міської ради начальник управління містобудування та архітектури Вадим Мездрін.

Вадим Мездрін відзначив, що тарифи на оренду місця розташування рекламних конструкцій не змінювалися із  2008 року. Аналіз ситуації в інших містах України та розрахунки показали необхідність  встановлення орендних ставок  під сіті-лайти збільшити до 65 грн за м кв, а  за оренду парканів, опор, огороджень – 40 грн. за м кв.

У той же час  члени  виконкому запропонували доопрацювати документ, передбачивши в ньому, крім  встановлення тарифів і механізм вирішення  проблеми хаотичного розміщення реклами у центральній історичній частині міста.

За інформацією Вадима Мездріна, така концепція вже розроблена і перебуває на стадії погоджень.

З пропозицією відтермінування прийняття рішення до членів виконкому звернулася і голова обласної організації  Спілки рекламістів України Ірина Саєнко. За її словами, підвищення тарифів саме тепер надзвичайно боляче вдарить по рекламних агенціях і багато з них не витримають додаткового фінансового навантаження.

За пропозицією міського голови виконком відтермінував на два місяці прийняття рішення і дав час спеціалістам управління містобудування та архітектури спільно із рекламістами доопрацювати документ.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар