Важливо

Із початку року кропивничани сплатили податків на мільярд гривень

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

На мільярд гривень поповнили платники Кіровоградської ОДПІ надходження до місцевого бюджету.

Протягом січня – жовтня 2016 року платники Кіровоградської ОДПІ поповнили місцевий бюджет на 1,0 млд.грн., при доведеному прогнозному показнику 874,4 млн.гривень. Проти минулого року надходження до місцевого бюджету збільшено на 344,4млн.грн. або 52,3 відсотки.

Найбільшу питому вагу ( 59,2 відсотка) в надходженнях до місцевого бюджету займає  податок на доходи фізичних осіб, якого мобілізовано – 593,6 млн.гривень. Окрім ПДФО найбільшими бюджетоформуючими податками місцевого бюджету є сплата єдиного податку юридичними та фізичними особами, якого надійшло – 121,5 млн.грн., плати за землю юридичними та фізичними особами забезпечено – 137,2 млн.грн., акцизного податку –107,6 млн.гривень – повідомила начальник відділу координації бюджетного процесу Кіровоградської ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області Ірина Кофанова

Кіровоградська ОДПІ

Поширити:

Залишити коментар:

коментар