Важливо

На Кіровоградщині розшукують зниклу жінку (ФОТО)

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Новоукраїнський відділ поліції ГУНП в Кіровоградській області розшукує Донченко Ларису Віталіївну, 1968 року народження жительку міста Новоукраїнки, яка 23 березня 2016 року поїхала до Кіровограда у справах та останній раз телефонувала родичам близько 15:00 цього дня і до теперішнього часу місце перебування жінки не відомо.

Її прикмети: на вигляд 45-47 років, зріст 158 см, повної статури, волосся пряме коротке рудого кольору – стрижка «під каре», обличчя овальної форми, ніс прямий, очі світлі блакитні, губи тонкі, брови тонкі прямі.

Особливі прикмети: шрам від опіку на правій руці, наявна коронка жовтого металу на верхній щелепі справа. Відсутні деякі кутні зуби.

Була одягнута: зимова балонова куртка до колін із капюшоном на застібці, лосини чорного кольору, чоботи на платформі.

При собі мала: жіночу сумку чорного кольору, мобільний телефон НОКІА червоного кольору.

Працівники поліції звертаються до усіх, кому відома будь-яка інформація про місцезнаходження Донченко Лариси Віталіївни, з проханням повідомити за телефоном: (05251) 2-17-39, або до найближчого органу поліції за номером «102».

Новоукраїнський відділ поліції ГУНП в Кіровоградській області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар