Важливо

Влада Олександрії воює проти ОККО

Міська влада Олександрії має намір судитися із заправкою ОККО, що розташована в місті по вулиці Куйбишева.

Про це йдеться в повідомленні на сайті міськради.

«Дуже багато років в Олександрії є підприємці, які отримали від міської ради дозвіл на оренду земельних ділянок, але відмовляються підписувати угоди, тим самим наносячи збитки територіальній громаді нашого міста. На сьогоднішній день їх залишилося 55 осіб (спочатку було 89). Найбільше дивують такі власники, як ПАТ «Концерн Галнафтогаз» зі Львова, яке займається роздрібною реалізацією пального та супутніх товарів через мережу заправних комплексів «ОККО» і є одним із лідерів за обсягами продажів нафтопродуктів на роздрібному ринку України.

До суті справи. 19 березня 2010 року між ПАТ «Концерн Галнафтогаз» та Олександрійською міською радою укладено договір оренди земельної ділянки по вулиці Куйбишева, 95 площею 2836,00 кв.м для розміщення АЗС терміном на 5 років. Відповідно до нормативних документів, визначено місячний розмір орендної плати, який може переглядатися у разі зміни розмірів земельного податку, підвищення цін, тарифів, зміни коефіцієнтів індексації, визначених законодавством.

Рішенням міської ради від 25 травня 2012 затверджено нову нормативну грошову оцінку по м. Олександрії. У зв’язку з цим на адресу ПАТ «Концерн Галнафтогаз» направлено проект додаткового договору про внесення змін до основного договору оренди земельної ділянки від 19 березня 2010 щодо перегляду розміру орендної плати разом із супровідним листом за підписом міського голови.

ПАТ «Концерн Галнафтогаз», ігноруючи законні дії, тривалий час відмовляється підписувати даний договір. Таким чином, збитки територіальній громаді міста через недоотриману орендну плату лише за період з 1 червня 2012 по 30 листопада 2013 складають 118035,90 грн.

Станом на 1 лютого 2014 ситуація не змінилася, що змусило владу підготувати позовну заяву до суду про визнання додаткової угоди щодо переходу на нову оцінку укладеною і стягнення збитків з даного підприємства», — йдеться в ній.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар