Важливо

Прокуратура області «за природу» відсудила півтора мільйона

За позовами прокуратури Кіровоградщини у сфері охорони навколишнього природного середовища поточного року державі відшкодовано понад півтора мільйона гривень. 

Про це Першій електронній повідомила прес-служба прокуратури області

Так, рішенням господарського суду Кіровоградської області задоволено позов Кіровоградського міжрайонного прокурора з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері в інтересах держави до ПАТ «Вторинні ресурси» про стягнення з останнього 700 тис. грн. шкоди, заподіяної навколишньому природному середовищу внаслідок порушення законодавства про відходи.

Аналогічні судові рішення прийняті за позовами прокурорів міст Кіровограда та Олександрії про стягнення шкоди з ТОВ «Созідатель-1» в розмірі 165 тис. грн. та ПП «Екологія» 100 тис. грн. відповідно.

Загалом, при здійсненні представницької діяльності у сфері охорони навколишнього природного середовища органами прокуратури області упродовж поточного року пред’явлено позовів на загальну суму понад 2 мільйони гривень, з яких судами розглянуто та задоволено 30 на суму 1,6 мільйонів гривень.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар