Важливо

Поранених учасників АТО прийматимуть на держслужбу без конкурсу та стажування

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Уряд дозволив спрощення процедури прийняття на державну службу демобілізованих та учасників АТО, які отримали поранення. Відповідні зміни були внесені до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 1994 р. № 423 “Про деякі питання застосування статей 4, 15, 27 Закону України “Про державну службу”, повідомляє Урядовий портал.

Постанову Кабміну було схвалено на засіданні уряду 26 серпня, повідомляє Тиждень.

Зазначається, що документ було розроблено на виконання пункту 36 Плану заходів щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників антитерористичної операції.

“Зазначена постанова дозволяє спростити процедуру прийняття на державну службу (без конкурсного відбору або стажування) військовослужбовців, звільнених у запас (демобілізованих), які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період, та тих військовослужбовців, учасників антитерористичної операції, які під час участі в операції отримали поранення та були звільнені з військової служби в запас або відставку за станом здоров’я”, – йдеться в повідомленні у прес-службі.

В Кабміні зазначили, що реалізація постанови не потребує додаткових витрат із держбюджету.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар