Важливо

Обережно! Шахраї!

На території області почастішали випадки так званих «телефонних» афер та шахрайств, пов’язаних з розрахунками через мережу Інтернет. Правоохоронці вкотре звертаються до жителів Кіровоградщини з проханням бути обережними, дотримуватися порад, що допоможуть вберегти себе та своїх рідних від злочинних посягань.

Якщо вам телефонують невідомі, представляючись псевдоправоохоронцями, повідомляють, що з рідними сталася біда та пропонують сплатити певну суму коштів для вирішення проблеми – не поспішайте виконувати ці вимоги.

Обов’язково уточніть дані того, хто телефонує, його посаду, звання та підрозділ, у якому він працює, або ж попросіть передати трубку вашому родичу.

Негайно спробуйте зв’язатись з рідними, аби з’ясувати, де зараз вони перебувають.

У жодному разі не перераховуйте грошей на вказані аферистами рахунки.

ТЕРМІНОВО ТЕЛЕФОНУЙТЕ В МІЛІЦІЮ ТА ПОВІДОМТЕ ПРО ПОДІЮ.

 У випадку, якщо ви вирішили скористатися послугами з купівлі-продажу товарів через Інтернет, обирайте тільки перевірені веб-ресурси.

Не платіть за товар чи послуги наперед. Розраховуйтесь за покупки, тільки на власні очі пересвідчившись у їх наявності.

У жодному разі не повідомляйте свої персональні дані, пін-код чи смс з кодом незнайомим вам особам, що телефонують з питань начебто купівлі чи продажу товарів.

Не надавайте інформації по телефону особам, які представляються працівниками банку і намагаються дізнатися ваші персональні дані чи пін-код для здійснення банківської операції. Пам’ятайте: такі дії не проводяться у телефонному режимі, а лише вами особисто у банківській установі.

Якщо невідомі особи під будь-яким приводом відвідали вас за місцем проживання:

– у жодному разі не міняйте грошові купюри і взагалі не виймайте їх з гаманців і не демонструйте наявність грошей: терміново покличте родичів, сусідів, або зверніться до працівників міліції, зателефонувавши за номером «102».

ПАМЯТАЙТЕ, ЩО ПИЛЬНІСТЬ Є ЗАПОРУКОЮ ЗБЕРЕЖЕННЯ ВАШИХ ГРОШОВИХ КОШТІВ ТА МАЙНА.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар