Важливо

Ситуація на Донбасі знову ускладнюється (ІНФОГРАФІКА)

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Ситуація на Сході України  знову ускладнюється. За останню добу терористи 84 рази обстріляли позиції українських військових у 33 населених пунктах. Бойовики використовували артилерію, танки та установки «Град». Українські військові суворо дотримуються режиму припинення вогню, проте дають потужну відсіч у разі провокативних дій з боку терористів.

Про це повідомив сьогодні на брифінгу речник Антитерористичної операції полковник Андрій Лисенко.

Завдяки пильності наших військових було знешкоджено диверсійну групу, яка намагалась перетнути лінію розмежування між суміжною частиною України та зоною АТО. Також, у результаті вдалих маневрувань групи батальйону «Азов», військовим вдалося уникнути втрат під час обстрілу та виконати бойову задачу.

Внаслідок бойових дій загинув один військовослужбовець та 10 отримали поранення.

Активізація агресивних дій з боку терористів впродовж останніх днів та спроби змінити лінію розмежування свідчать про те, що російські військові та терористи свідомо обрали тактику на ескалацію напруження на Донбасі.

Вчора відбулася зустріч глав МЗС України, ФРН, Франції та Росії у «нормандському форматі» у Берліні. Міністри закордонних справ підтвердили рішучу підтримку швидкого та всеохоплюючого мирного вирішення сьогоднішньої кризи та повне дотримання «режиму тиші». Нагадаємо, що Україна докладає усіх зусиль до мирного врегулювання конфлікту. Так, Президент України Петро Порошенко виступив з ініціативою створення вільної економічної зони на Донбасі.

Українські прикордонники продовжують стояти на варті державного кордону та контрольно-пропускних пунктів на лінії розмежування

Так, за останню добу підрозділи сил АТО зафіксували збільшення розвідувальних польотів безпілотників противника на Донецькому, Маріупольскому та Луганському напрямках.

Через обстріли терористів, було тимчасово припинено пропуск осіб та транспорту через пункт контролю «Гнутове». Нагадаємо, що ці заходи спрямовані виключно на захист місцевих мешканців.

Українська влада докладає всіх зусиль для відновлення інфраструктури на звільнених територіях

Протягом останніх двох місяців було відновлено близько 500 об’єктів електричних мереж. З понад двох тисяч пошкоджених газопроводів вдалося відновити 1918 об’єктів або 89% газопровідної інфраструктури. Також було відновлено 13 мостів та шляхопроводів.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар