Важливо

Кіровоградські дітлахи залишаться без новорічних подарунків?

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Цьогоріч Фонд соціального страхування не виділятиме новорічні подарунки дітям застрахованих осіб, як це було багато років поспіль. Головна причина – такі виплати не відповідають страховим.

Як стало відомо Першій електронній з власних джерел, нещодавно на кіровоградські підприємства, організації та бюджетні структури надійшов лист-роз’яснення у якому повідомляється, що з метою затвердження збалансованості бюджету Фонду на 2014 рік, правлінням Фонду 30 травня 2014 року було затверджено зміни до кошторисів програм, згідно з якими фінансування позашкільного обслуговування у тому числі придбання дитячих новорічних подарунків у 2014 році не передбачено.

За коментарями наш кореспондент звернувся до заступника директора виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Тетяни Ткаченко. Проте чіткої відповіді на запитання куди підуть кошти, які роботодавці та працівники перераховують до єдиного соціального внеску, не отримали.

«Цього року подарунків дійсно не буде, у Києві не проводили тендер бо не вистачає коштів», – зазначила заступник директора.

Невдовзі після цього на підприємства надійшов лист від дистриб’ютора компанії ”Roshen” в Кіровоградській області з пропозицією вирішити питання відсутності подарунків, закупивши їх у компанії.

«Зная, что государство в этом году вынуждено отказаться от централизованой закупки новогодних подарков для детей, мы не в праве обмануть их ожидания и лишить сюрприза… Мы предлагаем общими усилиями совершить чудо и пригласить праздник в каждый дом», – йдеться у листі компанії.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар