Важливо

Ремонту дороги Миколаїв-Кропивницький не буде

Служба автомобільних доріг Миколаївщини не буде ремонтувати трасу Н-14, обмежаться «забезпеченням проїжджуваності».

Про це розповів начальник Управління інфраструктури Миколаївської ОДА Едуард Волошинович на засіданні президії облради, пише blin.mk.ua. Служба автомобільних доріг внесла пропозицію відмовитися від об’єкта Н-14, – дорога на Кропивницький.

Щоб не робити поточний ремонт, вони за рахунок експлуатаційних коштів в цьому році забезпечать проїжджуваність. В цьому році замовляють і виконують проект по ремонту дороги, і будуть визначатися, буде це бетонне покриття або асфальтне покриття.

За словами Волошиновича, дорожники розраховують на капітальний ремонт траси Львів-Миколаїв-Херсон, який повинен початися в наступному році і захопить трасу Н-14.

Тому Укравтодором було прийнято рішення відмовитися від ремонту, а 4,5 мільйона, які передбачалося виділити на них, просять перерозподілити. Відповідаючи на запитання депутатів, Волошинович заявив, що капітального ремонту Н-14 не планувалася спочатку, мова йшла тільки про поточний ремонт.


Comments:

Одна відповідь до “Ремонту дороги Миколаїв-Кропивницький не буде”

  1. ВИСНОВОК: автобус Кропивницький – Миколаїв їде до Восіятского, далі пасажири особистими автомобілями начальника Управління інфраструктурі Міколаївської ОДА Едуарда Волошиновича та його родичів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*