Важливо

Заступником Райковича став екс-працівник Київської міськради

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні депутати Кіровоградської міської ради затвердили кандидатуру Олександра Грабенка на посаді заступника міського голови.

Як повідомляє кореспондент Першої електронної газети, його підтримали 23 депутати. 2 проголосували проти і 5 утримались.

Міський голова Андрій Райкович представив Грабенка,  як члена своєї команди, з якою він буде розбудовувати місто. А також наголосив на на його професійних менеджерських здібностях та обізнаності у земельних питаннях.

За словами Олександра Грабенка, він отримав вищу освіту в КНТУ, потім працював у Київському економічному університеті. Другу вищу освіту отримав у Київському національному університеті ім. Шевченка. Також  навчався у Бельгії (лише не уточнив, за яким напрямом). Працював Олександр Грабенко, за його ж словами, як у державних, так і в приватних структурах. Зокрема в Київській міській раді та Київському кадастровому центрі.

Поширити:

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*