Важливо

У Верховній Раді пропонують перейменувати Кіровоград в Кропивницький (ДОКУМЕНТ)

Депутати Верховної  Ради Ольга Червакова, Олександр Горбунов, Станіслав Березкін, Дмитро Лінько та інші підписали постанову про перейменування Кіровограда на Кропивнцький.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала Ольга Червакова – депутат Верховної Ради, перший заступник голови Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики у Верховна Рада України.

«Кропивницький може стати компромісом в питанні перейменування Кіровограда, бо попередні два варіанти викликали протистояння стінка-на-стінку. Назва Єлисаветград, прихильники якої – регіонали і бабусі московського патріархату, викликала спротив проукраїнської громади та дістала прізвисько “лісапєтград”. Хоч би як не розповідали, що мається на увазі виключно Свята Єлизавета, а ніяка не імператриця, таке перейменування – на радість Путіну. Назву Інгульськ, яка походить від назви річки, і яку запропонував Український інститут національної пам’яті, називають якоюсь хуторянською, але інших ідей не було.

 Прикро, що ідею “лісапєта” тягне разом з регіоналами наш депутат Костянтин Яринич. Сподіваюсь, у Ради вистачить розуму не загострювати протиріччя між східом і заходом України, які вигадав в 2004 році Медведчук». – пише депутат Ольга Червакова.


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*