Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /var/www/persha/persha.kr.ua/wp-config.php on line 97
Триває проект «Наш Шевченко» (ВІДЕО) – Перша електронна газета – Новини Кіровоградщини
Важливо

Триває проект «Наш Шевченко» (ВІДЕО)

Триває проект-конкурс Першої електронної «Наш Тарас Шевченко», присвячений 200-річчю від дня народження поета.

Суть ідеї – передати любов і шану жителів Кіровоградщини до Великого Кобзаря.

Ми обрали форму відеозаписів декламування його поезії. Редакція вже підготувала і далі готує низку відеоматеріалів, записаних в різних районах і містах області.

Перша електронна також запрошує читачів також долучитися до цього процесу: кожен із вас може власноруч записати своє відео декламування поезії Тараса Шевченка, а також ваших рідних і близьких.

Одна з умов – ролик не повинен бути задовгим – до півтори хвилини. Файли слід завантажити на будь-який із файлообмінників або на сервіс Youtube. Посилання на них потрібно надсилати (із поміткою «На конкурс») на нашу електронну адресу info@persha.kr.ua. Також відео можна принести безпосередньо в редакцію: м. Кіровоград, вул. Орджонікідзе, 5, оф. 119. Довідки за тел. 066 288 95 09.

Якщо у вас немає можливості записати відео самим, ми готові це зробити за вас.
Рейтинг (а отже і переможець конкурсу) визначатиметься за кількістю кліків «Сподобалося» наканалі Першої електронної на Youtube. Отже, щоб проголосувати треба перейди до перегляду відео на Youtube.

Підсумки конкурсу визначатимуться 10 березня.

Сьогодні ми презентуємо два ролики школярок із Голованівська:

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*