Важливо

Кількадесят активістів “Правого сектору” вартують під Апеляційним судом (ФОТО)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Прямо зараз в Апеляційному суді Кіровоградської області відбувається розгляд апеляційних скарг щодо зміни запобіжного заходу для двох актвістів “Правого Сектору” Марти Кузів та Сергія Рималенка. Обох активістів підозрюють у збройному пограбуванні відділення «Національної лотереї» в центрі Кіровограда.

Раніше Кіровський районний суд обрав для них запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком 60 діб. Такі міри запобіжного заходу були обрані всім 7 підозрюваним.

Підтримати побратимів прийшли понад два десятки активістів “Правого Сектору”. Півтора десятка осіб в камуфляжі та балаклавах розташувалися на східцях перед будівлею суду, решта – зайшли в середину.

За правопорядком біля будівлі суду слідкують близько десяти поліціянтів, в тому числі декілька правоохоронців у шоломах з кийками.

Поширити:

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*