Важливо

Бажаєте покинути країну? Подайте декларацію.

Громадяни України, які планують виїхати за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду, подати до органів державної фіскальної служби декларацію про майновий стан і доходи.

Контролюючий орган протягом 30 календарних днів після надходження податкової декларації перевіряє визначене податкове зобов’язання та сплату належної суми податку. У разі відсутності податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб видається відповідна довідка, що подається до органів митного контролю під час перетину кордону і є підставою для проведення митних процедур.

Обов’язок щодо подання податкової декларації платниками податку – резидентами, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, визначено пунктом 179.3 статті 179 Податкового кодексу України.

Прес-служба Кіровоградської ОДПІ


Comments:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*