Важливо

З учора в Україні діє новий графік відключень елекроенергії. Вугілля закінчилось.

Диспетчер об’єднаної енергосистеми (ОЕС) України НЕК “Укренерго” 22 грудня ввів графіки аварійних відключень на 5,2 ГВт, що відповідає дисбалансу потужності в ОЕС.

Як повідомляє агенція “Інтерфакс-Україна” з посиланням на прес-службу компанії, із ранку понеділка обмеження потужності було введено на меншому рівні – 2,116 ГВт, проте цього виявилося недостатньо і НЕК о 8:14 дала команду на застосування графіків аварійних відключень на 5,24 ГВт.

Дисбаланс між виробництвом і споживанням електроенергії виник внаслідок відключення за аварійними заявками 30 блоків електростанцій, з яких 19 (7 блоків “ДТЕК Дніпроенерго” та 12 блоків “Центренерго”) відключено через низькі запаси вугілля, а також через недостатність гідроресурсів для ГЕС.

“Укренерго” здійснює експлуатацію магістральних і міждержавних ліній електропередачі, а також централізовану диспетчеризацію об’єднаної енергосистеми країни. НЕК є державним підприємством, перебуває в підпорядкуванні Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Поширити:

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*