На посаду директора театру корифеїв претендують два кандидати

На участь у конкурсі на посаду директора – художнього керівника Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л. Кропивницького претендують два кандидати. Мова йде про Олексія Дорошева та Сергія Корнієнка.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Кіровоградську обласну раду.

Олексій Дорошев – місцевий актор, який 35 років пропрацював у театрі корифеїв. Народився у 1963 році в смт Новий Світ Донецької області. Має вищу профільну освіту, у 1988 році закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого за спеціальністю «актор драматичного театру і кіно». Неодноразово отримував відзнаки міськради, обласної ради та облдержадміністрації.

Нагадаємо, що першого серпня Дорошев проводив зустріч з журналістами, під час якої запевнив, що не подаватиме свою кандидатуру на посаду директора театру. Наголосив на тому, що його хвилює лише бажання обласної ради контролювати гроші, які виділяються з бюджету на функціонування театру. 

Під час тієї зустрічі решта акторів виступили на підтримку чинного директора.

Інший претендент – Сергій Корнієнко – народився у 1988 році у Прилуках Черніговської області. У 2012 році закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого за спеціальністю «режисура драматичного театру». З 2021 року – викладач акторської майстерності у цьому ж закладі. Протягом творчого шляху режисував вистави у Київському молодіжному інтерактивному театрі «МІСТ», Хмельницькому музично-драматичному театрі ім. М. Старицького, у Київському академічному молодіжному театрі тощо. Працював головним режисером в Українському драматичному Малому театрі. Засновник і директор школи акторської майстерності «Euphoria».

Конкурс на посаду директора – художнього керівника театру ім. М.Л. Кропивницького відбудеться 14 вересня 2023 року в кабінеті №208 приміщення Кіровоградської обласної ради.

Нагадаємо, колектив і нинішній очільник театру В’ячеслав Вандрашек запевняють, що конкурс, оголошений обласною радою, незаконний, адже посада директора не є вакантною. Її згідно з трудовим договором займає Вандрашек до завершення воєнного стану. Театрали зареєстрували петицію щодо припинення атаки на театр корифеїв. Вона набрала необхідну кількість голосів і має бути розглянута обласною радою, відповідно до юридичної процедури.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар