Важливо

Правоохоронці намагалися “продати” кропивничанину волю за 10 тис. грн

У Кропивницкому затримали правоохоронців, які вимагали та отримали 10 тис грн неправомірної вигоди. Кошти вони вимагали у кропивничанина за не застосування до нього запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби прокуратури області.

За результатами роботи слідчих прокуратури Кіровоградської області та УСБУ в області, у рамках розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 369-2 КК України, на вимаганні та отриманні 10 тис грн неправомірної вигоди викрито співробітників правоохоронного органу.

Вказані кошти, правоохоронці вимагали від мешканця м. Кропивницького за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, а саме не застосування до останнього запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Зазначених осіб затримано в порядку ст. 208 КПК України.

На даний час у кримінальному провадженні проводяться першочергові слідчі (розшукові) та процесуальні дії, спрямовані на об’єктивне встановлення обставин кримінального правопорушення.

Довідково: ч. 3 ст. 369-2 ККУ. 
Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди, - караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна.
Поширити:

Залишити коментар:

коментар