Важливо

Олександра Гладкого переобрали керівником «Кіровоградгазу»

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
Олександр Гладкий, голова правління ВАТ "Кіровоградгаз"

Учора, 31 травня, головою правління ВАТ «Кіровоградгаз» переобрали Олександра Михайловича Гладкого.

Як повідомляє сайт “Кіровоградгазу”, під час загальних зборів акціонерів відкритого акціонерного товариства було розглянуто більше 40 питань порядку денного, за якими прийняті відповідні рішення. Зокрема, більшістю голосів акціонерів головою правління ВАТ «Кіровоградгаз» переобрано Олександра Михайловича Гладкого.

Відзначимо, навколо персоналії Олександра Гладкого у Кропивницькому неодноразово відбувалися суперечки у місті. Зокрема, це пов’язано із подіями, які відбувалися у середині березня цього року – тоді “Кіровоградгаз” відключив від газопостачання 6 котелень міста. Дії керівника товариства називали диверсією, а сутички біля приміщення товариства тривали не один день. Після відключень кропивницьких котелень від газопостачання, прокуратура області порушила кримінальну справу проти керівника ВАТ “Кіровоградгаз” Олександра Гладкого.

Хоча по суті “газова війна” ВАТ “Кіровоградгаз” проти міської влади та кропивничан розпочалася на самому старті опалювального сезону. Пропонуємо у невеликому дайджесті згадати всі події, пов’язані із “Кіровоградгазом” та діями його керівника Олександра Гладкого.

Не дивлячись на те, що міська комісія з питань техногенно–екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на своєму позачерговому засіданні ухвалила розпочати опалювальний сезон 22 жовтня, у цей день тепло в домівках кропивничан не з’явилося. Через величезні борги кропивницьких теплових підприємств перед НАК “Нафтогаз України” ВАТ “Кіровоградгаз” відмовився подавати паливо на підприємства.

25 жовтня міська влада заявила, що у Кропивницькому були запущені в роботу усі котельні, крім найбільшої – Південно-Західної. Опалювати почали 534 житлових будинки із 797, що мають централізовану систему опалення.

Разом з тим, адміністрація ВАТ “Кіровоградгаз” звинувачує теплогенеруюче підприємство ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” у несанкціонованому відборі природного газу з розподільних мереж і констатує, що за ці об’єми блакитного палива підприємство заплатить за подвійним тарифом.

У відповідь на звинувачення “Кіровоградгазу”, “Кіровоградтепло” відповідає, що “старі” борги накопичуються не з провини підприємства, зокрема, внаслідок несвоєчасної компенсації різниці в тарифах та багатомільйонної заборгованості населення й бюджетних організацій за централізоване опалення.

Станом на 6 листопада 2017 року заборгованість споживачів ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” складає понад майже 158,5 млн грн.

24 листопада ВАТ “Кіровоградгаз” заявляє, що з понеділка, 27 листопада, будуть відключені від газопостачання обидва теплогенеруючі підприємства Кропивницького. Того ж дня, представники міської влади на комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій пообіцяли не допустити відключення теплогенеруючих підприємств, а заяву “Кіровоградгазу” назвали диверсією.

Ранком 27 листопада “Кіровоградгаз” припинив газопостачання до двох котелень на вулиці Шатила та Родимцева у Кропивницькому.

Того ж дня, відразу після засідання надзвичайної комісії Олександр Мосін відбув у відрядження до Києва в НАК “Нафтогаз України” для узгодження всіх юридичних аспектів забезпечення сталого постачання газу в опалювальний період на території Кропивницького.

Вже на ранок 28 листопада внаслідок шантажу керівництва ВАТ «Кіровоградгаз» у Кропивницькому без тепла залишилися 55 будинків, 2 садочки і школа.

Зранку цього ж дня під приміщенням ВАТ “Кіровоградгаз” зібралося близько трьох десятків містян, які прийшли поговорити з керівництвом про відновлення газопостачання у котельні. Коли громадяни підійшли до входу, виявилося, що він заблокований людьми у зелених костюмах з бронежилетами та касках. У результаті штовханини, у якій одному з активістів порвали куртку, містянам таки вдалося зайти в середину.

Поки міський голова Кропивницького Андрій Райкович поїхав перемовини з керівництвом НАК «Нафтогаз України», аби вирішити ситуацію з теплопостачанням міста, ВАТ “Кіровоградгаз” припинило постачання палива для ще декількох котелень теплогенеруючих підприємств. Усього у Кропивницькому без тепла залишились 115 житлових будинків, 3 дитсадка, 2 школи та 2 ПТУ.

Згодом з’ясувалося, що люди у зелених куртках, бронежилетах і касках були з приватної охоронної фірми. У результаті штурму приміщення декільком громадським активістам порвали одяг, а у двох були розбиті до крові руки.

А коли активісти застали на місці керівника Кіровоградгазу, то спитали коли підприємство відновить постачання газу на теплогенеручі котельні? На що Олександр Гладкий не зміг дати конкретних відповідей. Після цього його намагалися витягнути з кабінету. Зав’язалася штовханина унаслідок якої пошкодили скляні двері офісної шафи. Розбите скло розлетілося підлогою.

Цього ж дня, після штурму, бійок, пікетів та успішних перемовин керівництва міста у Кабміні та в НАК “Нафтогаз України”, з 14:00 почалося відновлення газопостачання на усі відключені “Кіровоградгазом” котельні.

Потім ВАТ “Кіровоградгаз” знову погрожував відключити котельні ДП “Кіровоградтепло” від газопостачання. Теплогенеруюче підприємство отримало листа від “Кіровоградгазу” з вимогою до 8 грудня погасити у повному обсязі борги за спожитий природний газ.

Також на адресу теплового підприємства, яке опалює військову частину №2269 в Олександрії надійшов лист від Кіровоградгазу про вимогу погашення боргів за газ. У разі несплати – 10 грудня їм погрожують відключити газопостачання.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до Олександра Гладкого переобрали керівником «Кіровоградгазу»

  1. “А Васька слушает, да ест”. Особенно, когда его же “мыши” за него голосуют. И плевать таким на нормы морали, закона и общество. Бабло побеждает всё.

Коментарі заборонені.