Активісти зі штовханиною прорвалися у приміщення Кіровоградгазу

Сьогодні, 28 листопада, під приміщенням ВАТ “Кіровоградгаз” у Кропивницькому зібралося близько трьох десятків містян, які прийшли поговорити з керівництвом про відновлення газопостачання у котельні. На вході їх зустріла охорона і після штовханини кропивчанами таки вдалося потрапити в будівлю.

Про це повідомляє кореспондент Першої електронної.

Коли громадяни підійшли до входу, виявилося, що він заблокований людьми у зелених костюмах з бронежилетами та касках. У результаті штовханини, у якій одному з активістів порвали куртку, містянам таки вдалося зайти в середину.

У приймальні секретар голови правління ВАТ “Кіровоградгаз” Олександра Гладкого повідомила, що її начальник зараз відсутній на робочому місці.

Активісти посилаються на розпорядження Кабінету Міністрів України, згідно з яким відключати об’єкти під час опалювального сезону заборонено. Тому Олександра Гладкого звинувачують у тероризмі і створенні техногенної катастрофи.

Нагадаємо, ВАТ «Кіровоградгаз» всупереч розпорядженням Кабміну, виконкому міськради, а також рішеннямкомісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розпочав відключення газових котелень у Кропивницькому від постачання газу. Міська вдала звернулася до правоохоронців, аби ті за “теплову диверсію” порушили кримінальні провадження проти керівників Кіровоградгазу.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

3 коментаря до Активісти зі штовханиною прорвалися у приміщення Кіровоградгазу

  1. Всю цю знахабнілу зажерливу банду газових монополіств під суд з повною конфіскацією їх майна, та передачею їх інфраструктури до комунальної власності. Чи у нас не діють ні кримінальний кодекс, ні закони про самоврядування для отаких “бізнесменів на трубі”?! Досить мародерствувати їх тарифами задля їх забаганок за рахунок громадян міста!

    • В строительстве газовых, энэргетических сетей, заводов и фабрик кров пот и слезы наших дедов , отцов и наших немного, поэтому никто не имеет право передавать их в так званную “аренду” или продажу без согласия ГРОМАДЫ.
      И руководителей этих предприятий должна избирать ГРОМАДА. ГЕТь прихвостней Фирташей, Ахметова и других олегархов, пора давно вернуть в госсобственность то что нажито народом. Предприятия все они рентабельны, просто руководителями их ставят проституток , которые доводят до банкротства , а потом за бесценок продают их ФИРТАШУ, КОЛОМОЙСКОМУ, ПИНЧУКУ и им подобным.

      • Цілком згоден. Досить нажиратися тим бандюкам ще на тій їх “прихватизації”.

Коментарі заборонені.