Важливо

Три популярні кропивницькі пляжі не витримали перевірки

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

На чотирьох популярних серед кропивничан “пляжах” не рекомендують купатися через перевищення норми мікробіологічних показників води. Три з них знаходяться на території міста, ще один – неподалік Кропивницького у Кіровоградському районі.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Кіровоградського обласного лабораторного центру МОЗ України.

Протягом травня 2018 року фахівці лабораторного центру вивчали безпечність рiчкової води у мiсцях мaсового вiдпочинку нaселення нa водних об’єктaх нашої області.

Всього дослiджено 18 проб води поверхневих водойм за мікробіологічними показниками, з яких 4 не вiдповiдaло гiгiєнiчним вимогaм (22,2%). На “пляжах” Кіровоградщини, де вода не відповідає санітарним нормам, фахівці обласного лабораторного центру не рекомендують купатися.

Три з них знаходяться у Кропивницькому – міський сад, новомиколаївський та ковалівський пляжі. Ще один – обознівська водосховище у Кіровоградському районі.

Screenshot_31

Поширити:

Залишити коментар:

коментар