Кропивницькі тепловики незаконно споживають газ і заплатять за нього за подвійним тарифом – Кіровоградгаз

© google.com.ua/maps

Адміністрація ВАТ “Кіровоградгаз” звинувачує теплогенеруюче підприємство ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” у несанкціонованому відборі природного газу з розподільних мереж і констатує, що за ці об’єми блакитного палива підприємство заплатить за подвійним тарифом.

Про це йдеться у заяві, яку сьогодні оприлюднили на сайті ВАТ “Кіровоградгаз”.

Зокрема, у публікації йдеться, що станом на 26 жовтня сума заборгованості виробника тепла ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” перед постачальником газу НАК «Нафтогаз України» перевищує 149 млн грн, в тому числі за опалювальний сезон 2016-2017 рр. – понад 48 млн грн.

Відповідно, НАК «Нафтогаз України» не надав виробнику тепла номінації на необхідні обсяги газу через неврегульовану заборгованість.

Посадові особи ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” розпочали самовільний відбір природного газу з розподільних мереж ВАТ “Кіровоградгаз”. У відповідності до вимог діючого законодавства, за весь обсяг несанкціоноваго відібраного газу ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” має заплатити за ціною, що вдвічі перевищує вартість газу для тепловиробників, які виробляють тепло.

Про обставину заборгованості ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” не проінформувало у засобах масової інформації.

Представники ВАТ “Кіровоградгаз” стверджують у заяві, що починаючи з квітня 2017 р. неодноразово зверталися до керівництва ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” з пропозиціями завчасно врегулювати всі питання з Нафтогазом до початку нового опалювального сезону. (Сканкопії листів додаються).

“Всі підприємства ТКЕ Кіровоградської області працюють в однаково важких умовах. Але навіть за наявності боргів перед НАК «Нафтогаз України» відповідальні керівники цих підприємств вчасно врегулювали питання погашення заборгованості, отримали необхідні номінації”, – резюмували у ВАТ “Кіровоградгаз”.

Лист на ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” від 27.07.2017 р.

Лист на ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” від 25.09.2017 р.

Лист на ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” від 12.10.2017 р.


Нагадаємо, не дивлячись на те, що міська комісія з питань техногенно–екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на своєму позачерговому засіданні ухвалила розпочати опалювальний сезон 22 жовтня, у цей день тепло в домівках кропивничан не з’явилося. Через величезні борги кропивницьких теплових підприємств перед НАК “Нафтогаз України” ВАТ “Кіровоградгаз” відмовився подавати паливо на підприємства.

Учора, 25 жовтня, міська влада заявила, що у Кропивницькому були запущені в роботу усі котельні, крім найбільшої – Південно-Західної. Опалювати почали 534 житлових будинки із 797, що мають централізовану систему опалення.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

4 коментаря до Кропивницькі тепловики незаконно споживають газ і заплатять за нього за подвійним тарифом – Кіровоградгаз

  1. Так ці ділки знову підвищать населенню тарифи за тепло, і компенсують свої махінації на власну користь за рахунок споживачів, “обгрунтувавши” свої забаганки, а міська влада знову піде на звому з ними, як і в цей раз з підвищенням тарифів.

  2. Так о тож, і з їх забаганками підвищать ще, коли влада йде їм на поступки, згідно і висловів самих очільників, як «Начальник управління економіки міськради Андрій Паливода, наголошує, що відповідно до чинного законодавства без ухвалення рішення про підняття тарифу міськраді довелося б сплатити підприємству-теплопостачальнику різницю в тарифах. А це, вважає чиновник, – непосильне навантаження для міського бюджету.» Брехня! Бо центральна влада вже спрямувала великі кошти в місцевий бюджет на розвиток самоврядування, з якого і треба цій місцевій владі компенсувати цю різницю за тепло для населення, а не перекладати забаганки бізнесменів на плечі мешканців. До того ж: «Кабмин снизил цену на газ для отопления и ГВС бюджетных учреждений на 22%»
    http://oilreview.kiev.ua/2017/10/26/kabmin-snizil-cenu-na-gaz-dlya-otopleniya-i-gvs-byudzhetnyx-uchrezhdenij-na-22/
    Згідно чого всі підвищення тарифу на тепло за вимогами бізнес структур ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” – злочинно необґрунтовані лиш на догоду корумпованості влади та їх бізнес інтересам з місцевими баригами. Вони ж усі мешкають в окремих котеджах з власним автономним опаленням, а всі інші мешканці повинні оплачувати їх забаганки.

  3. Так ще і згідно інформації на сайті міськради, вона перевиконала бюджет, і має тепер додаткові надходження в 5,7 мільйонів гривень на збільшення фінансування місцевих програм. А мешканці хай сплачують баригам за теплопостачання за їх вимогами на їх забаганки.

Коментарі заборонені.