Зеленський звільнив голову Новомиргородської РДА

© Алла Дворніченко | Facebook

Президент України Володимир Зеленський звільнив з посади голови Новомиргородської районної державної адміністрації Аллу Дворніченко. Вона сама подала заяву на звільнення.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

У січні 2020 року Зеленський сам призначив Аллу Дворніченко головою РДА. До цього вона працювала в Новомиргородському районному суді і була помічницею голови. Також викладала у Приватному вищому навчальному закладі Університет сучасних знань.

За інформацією депутата Кропивницької райради Андрія Лавруся, Алла Дворніченко є донькою колишнього голови Новомиргородської РДА Сергія Шевченка (а зараз керівника Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області – ред.), який перебував на цій посаді з кінця грудня 2013 року по травень 2014 року. Також у нього є син – Сергій Шевченко – колишній керівник патронатної служби ОДА, якого підозрюють у вимаганні 1,8 млн грн хабаря разом із ексочільником Кіровоградської ОДА Андрієм Балонем (який раніше очолював Херсонську ОДА – ред.).

За словами Андрія Лавруся, таким чином Сергій Шевченко за допомогою Балоня влаштував свого сина і доньку на керівні посади в Кіровоградській області.

Алла Дворніченко

У 2019 році Алла Дворніченко задекларувала квартиру у Києві на 138,9 м² (права власності набула у 2005 році), автомобілі Mercedes-benz (володіє з 2015 року) та Subaru Forester (із 2018 р.).

У 2014 році вони з чоловіком отримали по земельній ділянці у Новомиргородському районі, розміром 2 га кожна.  Окрім того чоловік – Дворніченко Вадим Павлович – є засновником ТОВ “АГPО-АСВ”, власником будинку у Новомиргороді і семи автомобілів. Права власності на всі транспортні засоби він набув 14 листопада 2018 року.

Від підприємницької діяльності за 2018 рік він задекларував дохід 1 млн. 895 тис. 863 грн. Від використання земельних ділянок чоловік і дружина отримали по 6 тисяч гривень.

Зарплатню від роботи в Новомиргородському районному суді чи від адвокатської практики Алла Дворніченко не задекларувала. Вказала лише, що готівкою зберігає 100 тисяч гривень.

Читайте також: Зеленський намагався звільнити голову Кропивницької РДА у зв’язку з “закінченням повноважень президента”

Поширити:

Залишити коментар:

коментар