Зеленський намагався звільнити голову Кропивницької РДА у зв’язку з закінченням повноважень президента (ОНОВЛЕНО)

Учора на сайті офіційного представництва Президента України з’явилося розпорядження Володимира Зеленського про звільнення з посади голови Кропивницької  РДА Алли Поліщук у зв’язку із закінченням повноважень президента. Невдовзі розпорядження зникли з сайту.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Проте зниклі, імовірно видалені, файли збереглися у кешованій версії сайту:

Без імені 2
Також текст розпорядження опублікувала на своїй сторінці “звільнена” посадовиця:

Без імені

У відділі документообігу Кропивницької РДА нам повідомили, що розпорядження про звільнення Алли Поліщук з посади не надходило. У приймальні голови РДА зазначили, що інформацією щодо звільнення не володіють. Самої Алли Іванівни на той час на робочому місці не було, проте секретар уточнила, що вона не перебуває на лікарняному чи у відпустці, а наразі продовжує виконувати свої обов’язки.

Нагадаємо, що повноваження єдиного нині діючого президента України Володимира Зеленського цього року ще не припинялися. Тому зазначена причина звільнення “у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України” не має ніяких законних підстав.

Відзначимо, що будь-який документ, затверджений президентом, набирає чинності з дня його публікації на офіційному сайті президента. Скасувати дію такого документу можна лише офіційним шляхом. Тобто, необхідно видати інше розпорядження, які відмінює дію попереднього чи вносить зміни до нього, а не просто видалити файл з сайту.

ОНОВЛЕНО. Увечері 24 березня розпорядження про звільнення Алли Поліщук знову з’явилося на сайті президента. Опубліковане воно заднім числом.

Читайте також: Начальник обласного Держрибагентства вимагав хабарі від власних підлеглих

Поширити:

Залишити коментар:

коментар