![photo_2021-03-31_14-07-21](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2021/03/photo_2021-03-31_14-07-21-678x381.jpg)
У Кропивницькому завершують реконструкцію спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву №2.
Про це Першій електронній газеті повідомили у пресслужбі ОДА.
“Реконструкція спортшколи на фінішній прямій. Проєктом передбачена заміна інженерних мереж, оздоблювальні роботи, будівництво боксерської зали, благоустрій прилеглої території та забезпечення вимог інклюзивності”, – зазначив директор департаменту капітального будівництва ОДА Олександр Мільто.
Він додав, що підрядники вже завершили зовнішні будівельні роботи та внутрішнє оздоблення. У рамках реконструкції збільшили площу спортивної зали, а також придбали обладнання з кондиціювання та вентиляції приміщення.
Зазначимо, у СДЮШОР №2 займається 586 вихованців із п’яти видів спорту – легкої атлетики, футболу, боксу, бейсболу та софтболу. У закладі викладає 31 тренер. Вихованці школи неодноразово займали призові місця на чемпіонатах України та Європи.
Нагадаємо, відкриття McDonald’s у Кропивницькому планують на наступний рік.
Читайте також: На ремонт дороги у Кропивницькому районі хочуть витрати 88 мільйонів гривень