На Кіровоградщині сформували сільські, селищні ТВК – найбільше подань від чотирьох політсил

У Кіровоградській області сформували склад сільських, селищних територіальних виборчих комісій. Найбільше подань було від чотирьох політичних партій: Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», «Європейська Солідарність», «Опозиційна платформа – За життя» та «Слуга народу».

Про це Першій електронній газеті повідомили представники громадянської мережі “ОПОРА”.

У Кропивницькому районі сформували 13 ТВК. Жеребкування відбувалося щодо однієї Соколівської територіальної виборчої комісії, претендували 26 кандидатів у члени комісії. Найбільше подань на членів ТВК було від чотирьох партій – «Європейської Солідарності», «Слуги народу», Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» та «Опозиційної платформи – За життя». Меншу кількість зробила подань партія «За майбутнє».

У Голованівському районі сформували 8 територіальних виборчих комісій. Всього було 14 подань від партій, найбільш активними в поданнях були представники політсил: Веукраїнське обєднання «Батьківщина», «Слуга народу» та «Опозиційна платформа – За життя». Всі ТВК сформували у кількості 17-18 членів. Жеребкуваня відбулося лише у Новоархангельській селищній комісії, 6 чоловік претендували на посаду члена комісії.

В Олександрійському районі утворили 7 територіальних виборчих комісій. Жеребкування проводилося лише для обрання членів до Приютівської ТВК, оскільки кількість подань була більшою за визначену законодавством максимально можливу. Склад цієї ТВК найбільший – 18 осіб. Активними в поданнях були представники чотирьох політичних сил.

У Новоукраїнському районі сформували 9 ТВК. Жеребкування відбулося у двох комісіях, адже кількість претендентів біла більшою за максимально можливою. Найбільше подань було від «Опозиційної платформи – За життя» та «Європейської Солідарності».

“На Кіровоградщині вчасно сформували сільські, селищні виборчі комісії. Адже згідно з Календарним планом комісії мали утворили включно до 25 серпня. У районах було небагато жеребкувань, що свідчить про невисоку активність політичних сил”, – зазначила координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Кіровоградській області Зоя Лебідь.

Нагадаємо, кропивничани на місцевих виборах отримають аж п’ять бюлетенів.

Читайте також: На Кіровоградщині найбільше замін у ТВК – від партії “Слуга народу”

Поширити:

Залишити коментар:

коментар