На Кіровоградщині найбільше замін у ТВК – від партії “Слуга народу”

© 5 канал

На Кіровоградщині змінили 18 членів територіальних виборчих комісій. Найбільше замін від політичної партії “Слуга народу”.

Про це Першій електронній газеті повідомили у представники Громадянської мережі ОПОРА.

Найбільше змін відбулося в Олександрійській міській територіальній виборчій комісії. Зокрема, змінили заступника голови комісії Юлію Радченко на Леоніда Павука (партія «Голос»), а також – секретаря комісії Сергія Піту на Тетяну Мірошниченко (партія «Слуга народу»). Також змінили трьох членів комісії від партій «Голос», «Слуга народу» та «Нова політика».

У Кіровоградській обласній територіальній виборчій комісії змінили голову від партії «Слуга народу». Зі складу вивели Ігоря Ботнаренка, а натомість призначили Євгенія Цехмістра, який був членом Кропивницької міської ТВК. Натомість Ігоря Ботнаренка призначили заступником Кропивницької міської територіально виборчої комісії.

У Кропивницькій районній територіальній виборчій комісії змінили члена комісії Наталію Тимошенко від партії «Сам за себе» на Максима Набойченка. У цій же постанові ЦВК йдеться про припинення повноважень Максима Набойченка (партія «Слуга народу»), як члена Кропивницької міської ТВК.

У Новоукраїнській районній ТВК змінили секретаря комісії від партії «Слуга народу». З керівного складу вивели Валентину Ручку, натомість призначили – Наталію Котлову. Цією ж постановою замість Котлової призначили іншого члена районної ТВК. В Олександрійській районній ТВК представники партії «Слуга народу» поміняли двох членів комісій, а в Голованівській районні ТВК партія «Голос» змінила члена комісії.

У складі Кропивницької міської територіальної виборчої комісії змінили секретаря комісії Тетяну Юдіну («Слуга народу»), натомість призначили її членом цієї ж комісії. А також змінили двох членів комісії від партій «Слуга народу».

Не оминули зміни й інші міські територіальні виборчі комісії. Зокрема, у Новомиргородській ТВК змінили голову комісії від політсили «Єдина родина» та члена комісії від «Слуги народу». У Новоукраїнській міській ТВК змінили заступника голови комісії від «Опозиційної платформи – За життя».

“Це перші заміни в територіальних виборчих комісіях і стосуються вони в основному керівного складу. Саме від нього залежить організація роботи ТВК з врахуванням змін до виборчого законодавства та адмінреформи. Окрім того, за замінами можна відслідкувати локальні партійні коаліції, які можуть впливати на організацію виборчого процесу”, – зазначила координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Кіровоградській області Зоя Лебідь.

Нагадаємо, ОПОРА проаналізувала склад виборчих комісій на Кіровоградщині.

Читайте також: Нардеп Мурдій провів лише 8 зустрічей із виборцями за рік

Поширити:

Залишити коментар:

коментар