Служив на найгарячіших ділянках фронту: у Кропивницькому попрощалися із Героєм

Сьогодні, 16 квітня, у Кропивницькому на Алеї почесних поховань Далекосхідного кладовища рідні, друзі, земляки та бойові побратими провели в останню путь загиблого Героя. 

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на пресслужбу Кропивницької міської ради.

Кропивничанин Євген Гончаренко став до лав Збройних Сил України від початку повномасштабного вторгнення. Йому випало стримувати збройну агресію росіян  на найгарячіших напрямках фронту – у Донецькій та Луганській областях. Отримував поранення, але знову після реабілітації повертався до військової частини.

Євген Гончаренко народився 1 серпня 1984 року в Кропивницькому. Навчався в загальноосвітній школі № 14, тепер ліцей «Лінгвістичний». Закінчив машинобудівний технікум, нині – Кропивницький інженерний фаховий коледж ЦНТУ. Працював на підприємствах «Кіровоградграніт» та «Поліграфія».

Брав безпосередню участь в антитерористичній операції впродовж 2015-2016 років. Нагороджений державною нагородою України – відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції». Після демобілізації працював на підприємствах «Кіровоградолія» та «Технополь».

У квітні 2022 року знову вирушив на передній край оборони рідної країни. Служив на посаді номера обслуги механізованого відділення.

9 квітня 2024 року поблизу населеного пункту Красноторка Краматорського району Донецької області серце захисника, солдата Євгена Гончаренка зупинилося. Без рідної людини залишились тато, мама та сестра захисника.

Панахиду за загиблим Героєм відслужив архиєпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк.

Фото: Суспільне Кропивницький.

6

7

8

9

Нагадаємо, у Кропивницькому попрощалися з трьома загиблими захисниками (ФОТО)

Читайте також: на Кіровоградщині попрощалися з воїном, який вважався зниклим безвісти (ФОТО)

Поширити:

Залишити коментар:

коментар