Інспекція «Ї». У Кропивницькому перевірять зовнішню рекламу

© fbc.ua

У Кропивницькому стартує ініціатива “Інспекція “Ї”, покликана звільнити місто від російськомовної зовнішньої реклами.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією депутатки міськради Катерини Колтунової, яка є ініціаторкою ідеї.

“Це ініціатива для тих, хто хоче зробити наше місто чистіше від розсязика, а саме серед зовнішньої реклами та вивісок” – розповіла Колтунова.

Умови участі:

1. Сфотографуйте рекламний напис, котрий порушує ст.32 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» та ст.6 Закону України «Про рекламу».

2. За можливості, сфотографуйте “Куточок споживача”(це треба для представників стуктурного підрозділу, щоб швидше встановити звязок з суб’єктом господарювання).

3. Заповніть Google-анкету

4. Перейдіть на Google-диск  і створіть папку, підписавши її Вашим ПІБ.

5. Завантажте фото об’єктів у папку. Вкажіть у назві фото АДРЕСУ знайдених об’єктів.

Перші три учасники, які зберуть найбільшу кількість виявлених об’єктів з російськомовними вивісками/рекламою отримають круті призи від культурної спільноти:

І місце – професійна екскурсія по місту, експрес-фотосесія в театрі ім. Кропивницького, книги у подарунок.

ІІ місце – професійна екскурсія по місту, два квитки в театр ім. Кропивницького, екскурсія у відділ рідкісної книги бібліотеки імені Д. Чижевського.

ІІІ місце – професійна екскурсія по місту, екскурсія в Музей Мистецтв, книги.

Результати оголосять 18 травня в день української вишиванки. Всі, хто долучаться, зможуть отримати стильні мотиваційні наліпки.

“Головною мотивацією для вас має стати можливість зробити місто чистішим від мови агресора і проявити свою громадянську позицію!

А для підприємців це буде мотивацією впорядкувати зовнішню комунікацію з клієнтами і дотримуватись Закону”, – підсумувала Катерина Колтунова.

Читайте також:

Поширити:

Залишити коментар:

коментар