На Кіровоградщині відкрили ще дві поліцейські станції (ФОТО)

Вчора, 1 лютого,  у Кропивницькій міській громаді та Устинівській селищній громаді відкрили дві поліцейські станції.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на поліцію Кіровоградської області.

41-ша поліцейська станція запрацювала в обласному центрі у мікрорайоні Стара Балашівка.

Обслуговуватиме територію, де проживає близько 6 тисяч громадян, поліцейський офіцер Віталій Гниляк. Правоохоронцю облаштували робоче місце та придбали службовий транспорт.

«Ми вдячні Кропивницькій громаді за підтримку та активну участь у реалізації проєкту, адже відкрито вже третю поліцейську станцію. У 2021 році на території селища Нового розпочали службу перші офіцери громади, а в минулому році друга станція запрацювала у селищі Гірничому», – зазначив керівник поліції області Роман Козьяков.

Також 1 лютого відбулося відкриття 42-ї поліцейської станції в Устинівській селищній територіальній громаді, меморандум про співпрацю з якою було підписано у травні 2023 року.

«Загалом від початку реалізації проєкту у 2019 році вже 56 поліцейських офіцерів працюють у територіальних громадах області. Ще 23 правоохоронці зараз проходять спеціалізоване навчання та через три тижні приступлять до несення служби. Крім того, на сьогодні до трьох громад відбувається відбір кандидатів серед поліцейських. Спільними зусиллями продовжуємо працювати над створенням безпечного середовища», – підсумував очільник обласної поліції.

1

2

3

4

5

6

7

9

Нагадаємо, у Кропивницькому відкрили нову поліцейську станцію

Читайте також: на Кіровоградщині відкрилася 37-ма поліцейська станція

Поширити:

Залишити коментар:

коментар