На Кіровоградщині планують створити три індустріальні парки

Ілюстративне фото

На Кіровоградщині обговорюється створення трьох індустріальних парків.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Кіровоградську ОДА.

Під головуванням першого заступника начальника ОВА Павла Конопка відбулась нарада з розгляду та обговорення проєкту галузевого розділу за напрямом “Відновлення промисловості” програми комплексного відновлення Кіровоградської області на 2023-2025 роки.

Як акцентував Павло Конопко, Уряд розробив та прийняв  ряд нормативно-правових актів, які направлені саме на відновлення промисловості, за рахунок стимулювання розвитку індустріальних парків.

Директор обласного департаменту інфраструктури Володимир Кондратюк наголосив, що для підтримки промисловості, здійснюються заходи із створення 3 індустріальних парків на Кіровоградщині.

“Індустріальні парки є дієвим механізмом модернізації промисловості в напрямку ресурсоефективності, залучення інвестицій, підвищення рівня зайнятості населення, забезпечення збалансованого регіонального та місцевого розвитку”, – повідомив Володимир Кондратюк.

Також він додав, що орієнтовна вартість реалізації проєктів на 2023-2025 роки становить 1,5 мільярдів гривень коштів державного, місцевих бюджетів, коштів інвесторів та ініціаторів створення індустріальних парків.

За рахунок реалізації цих трьох проєктів планується створити 2,5 тисячі нових робочих місць.

Два індустріальні парки будуть створені у місті Кропивницький – це парки “Радій” та ”Ростагропром” і один у місті Олександрія – “Стан-Інвест”.

Нагадаємо, в Олександрії під майбутній сквер висадили тисячу грабів (ФОТО)

Читайте також: у Дмитрівці з’явилися веселі дерева (ФОТО)

Поширити:

Залишити коментар:

коментар