Кропивницька плавчиня здобула золото на змаганнях серед дітей із порушенням слуху

Вихованка реабілітаційної дитячо-юнацької спортивної школи «Інваспорт» Марія Вараніцька здобула золото у фіналі тридцятої Спартакіади «Повір у себе» серед дітей із порушенням слуху. Змагання відбувались у Полтаві з 23 по 25 травня.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Кіровоградську обласну раду.

Марія зайняла перше місце на дистанції 50 метрів брасом. Також вона здобула срібло на дистанції 50 метрів на спині та бронзу на дистанції 50 метрів вільним стилем.

Серед юнаків дитячу спортшколу «Інваспорт» представляв Кузьма Тарасенко, який став срібним призером на дистанції 100 метрів вільним стилем і бронзовим – на дистанції 50 метрів брасом.

Тренери спортсменів Олена Кузніцова і Руслан Нагорний.