Важливо

В ОДА розказали, як будуть вчитися діти при аварійних відключеннях світла

© pixabay.com

На Кіровоградщині  навчальні заклади можуть  самостійно приймати рішення щодо змін та формування освітнього процесу при аварійних відключеннях світла.

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив заступник директора обласного управління освіти та науки Володимир Таборанський, інформує Перша електронна газета.

“На сьогодні всі заклади функціонують в тих формах навчання, які вони для себе обрали. Працюємо в різних форматах . Якщо раніше ми говорили про важливість  безпеки та якості навчання,  то після 24 лютого на перше місце поставили питання безпеки.  З приводу світла – ситуація складна. Для того, щоб не було ситуацій з різними графіками відключень у вчителів та учнів, ми запровадили автономію закладів освіти.  Якщо немає світла та інтернету – немає мови про навчання. В такому разі може бути призупинений освітній процес на потрібний час, який можна надолужити у літній період. Ситуація змінюється динамічно, ми стараємося реагувати вчасно на подібні речі “,- зазначив посадовець.

Окрім цього, прокоментував ситуацію зі сховищами у освітніх закладах на Кіровоградщині.

“На початку великої війни лише 107 закладів мали первинне укриття. Наразі  701 заклад має такі укриття. На їхнє облаштування залучили 42 мільйони гривень. В цьому році маємо дві потреби: надійні укриття та шкільні автобуси. Інших субвенцій не передбачається. На сьогодні ще вкрай необхідні генератори, лише 22 відсотки шкіл забезпечені ними, працюємо над цим питанням”,- додав Володимир Таборанський.

Нагадаємо, в Олександрії дали роз’яснення щодо змішаної форми навчання школярів

Читайте також: Обленерго: Ситуація з електроенергією може покращитися через потепління

Поширити:

Залишити коментар:

коментар