Кадрове питання Інгульської шахти можуть вирішити за рахунок переселенців

© Концерн ядерне паливо

Кадрову проблему Інгульської шахти підприємства “Схід ГЗК” можна вирішити за рахунок переселенців з Донбасу.

Про це йшлося під час зустрічі першого заступника начальника Кіровоградської ОВА Павла Конопка з новопризначеним директором шахти ДП Ігорем Малишевським, інформує Перша електронна газета.

«Обговорили низку важливих питань. Зокрема, комплектування кадрами, в тому числі і за рахунок переселенців з Донбасу. В умовах воєнного стану важливо, щоб Інгульська шахта жила», – повідомив Павло Конопко.

Також учасники зустрічі обговорили і визначили пріоритети розвитку Первозванівської територіальної громади, наповнення бюджетів всіх рівнів за рахунок ренти за надровикористання, оренди земельних ділянок, податків та перспективи запуску нових горизонтів видобування урану.

Нагадаємо, вже кілька років навколо шахт підприємства “Схід ГЗК” тривають фінансові скандали, повязані з системною заборгованістю по зарплатні, а також накопиченням боргів за комунальні послуги. Шахти не раз опинялися на межі відключення від електроенергії і зупинення виробництва, а гірники, які місяцями не отримували зарплатні, оздоровчих та інших виплат, перекривали дороги на Кіровоградщині, мітингували у столиці і готувалися захищати свої права у суді.

У той же час Інгульська і Новокостянтинівська шахти активно шукають працівників через службу зайнятості населення, виставляючи сотні вакансій.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар